Firma Adı İletişim Konum
ÇELİKEL TARIM MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Büyükkayacık OSB Mah. Vali İhsan Dede Cad. No: 2 42250 / Selçuklu / KONYA / TÜRKİYE
İletişim: +90 850 305 4266
Web: https://www.celikel.eu
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Tarim Ekipmanlari
  • Gubreleme Tohumlama Makineleri
  • Balya Makineleri
  • Yem Karma Ve Dagitim Ekipmani Ve Makineleri

Biz geçmişinden aldığı cesaret ile üreticilerin geleceğine ışık tutan, tarım ve hayvancılık sektörlerinde ancak Profesyonellerin Tercihi olabilecek makineleri üreten, lider ruhlu bir firmayız. Ekilebilir tarım alanlarının giderek azaldığı dünyamızda gıda üretiminin her geçen yıl daha da kalabalıklaşan dünya nüfusuna paralel olarak arttırılmasına yönelik; tarımda makineleşme ve otomasyonun liderliğini üstlenerek insan ırkının temel beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilmeyi hedefliyoruz.

Future Otomatik Dümenleme SistemiOtomatik Dümenleme
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Future otomatik dümenleme sistemi traktörünüzü yada makinenizi yarı otonom hale getirerek, daha önceden belirlenen güzergahta hareket edebilmesini sağlar. Eski ve yeni traktör modelleri ile diğer tüm tarım araçlarına uyumlu, yeni nesil ve kompakt bir otomatik dümenleme sistemidir.

Balentine Kare Balya MakinesiBalya Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Balentine nin kusursuz ve zamanın ötesinde tasarımı, gücün ve mühendisliğin tanımını yeniden yorumluyor. Yeni çağın öncüsü Çelikel den, sizin için hazırlanmış balya makinesi Balentine, arzularınızdan daha fazlasını karşılıyor. Balentine, kontrolü elinize almanız için, sektördeki en geniş bayi ağı tarafından destekleniyor.

Brassus Yatay Yem Karma MakinesiYatay Çift Helezonlu Yem Karma Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

2-3-4-5-6-8-10-12-14-16-18-20 m3 kapasitelerde üretilen Brassus® Yem Karma Makineleri büyük ve küçük ölçekli bütün işletmelerin yem hazırlama işlemlerine çözüm sunmaktadır.

Charger Dikey Yem Karma MakinesiDikey Yem Karma Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Hayvansal üretim alanında faaliyet gösteren tüm işletmelerin ihtiyaçlarını gözeten Çelikel®, CHARGER® Serisi yem karma makinelerini, 0,75 m3 ten 52 m3 e kadar farklı kapasitelerde üretmektedir.

Challenger Silaj MakinesiSilaj Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

En yüksek performansı mümkün olan en düşük güç gereksinimi ile sağlamak Çelikel in doğasında var. Challenger® ailesi hafif yapısı ve güçlü şanzıman sistemi sayesinde traktörünüzü yormaz, az yakıtla daha çok biçim garantisi sunar.

Calabria Ot Silaj MakinesiOt Silaj Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Calabria® yı gördüğünüz an kalp atışınız hızlanacak, göz bebekleriniz büyüyecek ve istemsizce ağzınızdan şu kelimeler çıkacak yeni makinem Calabria® olmalı . Silaj makineleri tarihinin en çok beklenen makinelerinden birisi olan Calabria® saf çelikten üretilmiş gövdesiyle sizi çağırmakta. Her şey bir çiftçinin mükemmel ot silaj makinesini Çelikel den istemesiyle başladı. En ince kıyım boyutu, en iyi üfürme yeteneği ile tasarlanan Calabria® da s355 çelik malzemeler kullanıldı.

Crafter Katı Gübre MakinesiKatı Gübre Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Her çağda kalite ve mükemmelliğe özellikle prim verenler vardır. CRAFTER® onlar için var. Bu yüzden evrensel olarak kabul edilen bir makine ürettik. Onu işletmelerin organik gübreden sağlayacağı faydayı maksimum seviyeye çıkartabilmek için özel donanımlarla zenginleştirdik. Onu en iyi kendi ismi anlatır. Crafter® yani zanaatkar!

Cruiser Katı Gübre MakinesiKatı Gübre Makinesi
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Organik gübrelerin ekim alanlarında kullanılması tarladan alınan verimi arttırır. Sıvı gübreleri ekilebilir arazilerde en yüksek verimle kullanmak için aranan kolaylığın adı Cruiser®! Cruiser® in mükemmel pompa emiş ve basınç gücü sayesinde tank dolum işlemi çok kısa sürede tamamlanır. Ardından sıvı gübre dağıtıcı sistem ile arazilerde konforlu bir şekilde gübreleme işlemi yapabilirsiniz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

Firmanın kayıtlı marka bilgisi bulunmamaktadır.