Tarımın Karadeniz’deki birleştirici gücü Samsun Tarım Fuarı, 8. kez kapılarını açıyor

8. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı, Samsun ve Karadeniz’de yer alan üreticileri, 18-22 Ekim 2023 tarihleri arasında Tüyap Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde bir kez daha bir araya getiriyor. Fuara, bölgeden üretici birlikleri, bölgesel ürün yetiştiricileri ile tüm tarım kooperatiflerinin yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. 

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor
Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.

TÜYAP SAMSUN 4. TARIM FUARI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

 “Ülke Genelinden  50.715  Profesyonel Ziyaretçi”
 
TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Samsun 4. Tarım Fuarı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Ovaları, yaylaları ve bereketli toprakları ile tarım sektörünün önemli ihracat kapılarından biri olan Samsun, yurtiçinden ve yurtdışından binlerce ziyaretçi ağırladı. 10 bin m² kapalı 40 bin  m²’si açık olmak üzere toplamda 50 bin m²’lik alanda 107 katılımcı firma ile kapılarını ziyaretçilerine açan Fuar, 5 günde 50.715 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

SAMSUN TARIM FUARI 4. KEZ KAPILARINI AÇTI

SAMSUN TARIM FUARI 4.  KEZ KAPILARINI AÇTI
Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı 2018 Samsun Valisi Sayın Osman KAYMAK, Samsun Milletvekili Sayın Fuat KÖKTAŞ, Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat SOĞUK, Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Vekili Sayın Süleyman HIZIR, Samsun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Vekili Sayın Günhan ULUSOY, Samsun İl Tarım ve Orman Müdürü Sayın Nail KIRMACI, Çarşamba İlçe Belediye Başkanı Sayın Hüseyin DÜNDAR  ve TÜYAP Anadolu Fuarları A.Ş. Genel Müdürü Sayın Cihat ALAGÖZ’ ün değerli katılımlarıyla TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen resmi tören ile kapılarını açtı.