Firma Adı İletişim Konum
AGROBİGEN ARAŞ. VE GELİŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
Samsun Teknopark Körfez Mah. 19 Mayıs Kümesi Küme Evleri D: 188/1, 55220 / Atakum / SAMSUN / TÜRKİYE
İletişim: +90 362 502 0482
Web: https://agrobigen.com.tr/
Salon: 
Stant: 
Ürün Grupları
  • Yaprak Gübreleri Ve Bitki Besinleri

Biz Kimiz? AGROBİGEN, 2015 yılında tarımın farklı disiplinlerinde çalışan akademisyenler tarafından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Teknoparkında kurulmuştur. Genel itibari ile çalışmalarımız kurucu ortakların uzmanlık alanlarına bağlı olarak, tarımsal mücadele ile toprak ve bitki besleme konularını kapsamaktadır. Hizmet alanlarımız Genel olarak Ar-Ge, Danışmanlık, Mühendislik ve Ticaretten oluşmaktadır. Vizyonumuz AGROBİGEN güvenilir, dinamik ve heyecanlı ekibiyle yaptığı eğitim, danışmanlık, ekonomik, araştırma-geliştirme faaliyetleri ve önerdiği çözümlerle müşterilerine değer katan, müşterilerinin saygınlığını ve bağlılığını kazanmış, çevresiyle birlikte gelişen ve hizmet veren her birimi aynı kalitede olan bir kuruluş olmayı hedeflemektedir. Misyonumuz AGROBİGEN tarım ve tarımla ilişkili alanlarda yaşanan problemlere çözüm getirebilmek için ileri düzeyde araştırma ve geliştirme, danışmanlık, mühendislik, inovasyon, eğitim ve ticaret yapan, bağımsız olarak veya işbirliği halinde ticari potansiyeli olan ürün veya sistem üretecek projeleri geliştiren, yürüten ve uygulayan bir kuruluştur. Temel Değerlerimiz Özgünlük, Dürüstlük, Tutarlılık, Şeffaflık, Sorumluluk sahibi olmak, İşbirliğine açık olmak, Grup çalışmasına yatkın olmak, Kaynakları etkin kullanmak, Toplum değerlerine saygılı olmak, Yenilikçilik, Empati yeteneği yüksek olmak, İş bitirme konusunda arzulu olmak, Hatalarını kabul edebilen ve telafi eden erdeme sahip olmak.

AGROBİGEN-N, 19-9-9+(2 MgO)+meAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Agrobigen N, tamamı suda hızlı bir şekilde çözünerek bitki tarafından alımı kolay ve çabuk olan Nanoteknolojik yöntemler ile üretilmiş, içerisinde 22 ayrı çeşit aminoasiti de beraberinde içeren Klorsuz bir yaprak gübresidir.

AGROBİGEN-P, 9-30-9+(2 MgO)+meAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Agrobigen P, tamamı suda hızlı bir şekilde çözünerek bitki tarafından alımı kolay ve çabuk olan Nanoteknolojik yöntemler ile üretilmiş, içerisinde 22 ayrı çeşit aminoasiti de beraberinde içeren Klorsuz bir yaprak gübresidir.

AGROBİGEN-K 9-9-25+(2 MgO)+meAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Agrobigen K, tamamı suda hızlı bir şekilde çözünerek bitki tarafından alımı kolay ve çabuk olan Nanoteknolojik yöntemler ile üretilmiş, içerisinde 22 ayrı çeşit aminoasiti de beraberinde içeren Klorsuz bir yaprak gübresidir.

AGROBİGEN-D 17-17-17+meAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Agrobigen D, tamamı suda hızlı bir şekilde çözünerek bitki tarafından alımı kolay ve çabuk olan Nanoteknolojik yöntemler ile üretilmiş, içerisinde 22 ayrı çeşit aminoasiti de beraberinde içeren Klorsuz bir yaprak gübresidir.

Agrobigen Orkideler İçin Bitki Besini 225 mlAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bahçenizde, balkonunuzda ya da iç mekânda yetiştirdiğiniz çiçekli-çiçeksiz tüm bitkilerinize, güçlü, sağlıklı, bir büyüme ve uzun çiçeklenme dönemi, sağlayan tam ve dengeli bir bitki besinidir. Zengin ve dengeli içeriği bitkinin gelişimini sağlar, bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.

Agrobigen Yeşil Bitkiler İçin Bitki Besini 500 mlAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bahçenizde, balkonunuzda ya da iç mekânda yetiştirdiğiniz orkidenize güçlü ve sağlıklı bir büyüme ve uzun çiçeklenme dönemi sağlatan tam ve dengeli bir bitki besin solüsyonudur. Zengin ve dengeli içeriği ile bitkinin hızlı gelişimini sağlar, bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.

ECOBİGEN Sararan Bitkiler Için Bitki Besini 225 MLAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bahçenizde, balkonunuzda ya da iç mekânda yetiştirdiğiniz tüm bitkilerinize güçlü ve sağlıklı bir büyüme sağlayan tam ve dengeli bir bitki besin solüsyonudur. Zengin ve dengeli içeriği ile bitkinin hızlı gelişimini sağlar, bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.

Ecobigen Kaktüs ve Sukulentler Için Bitki Besini 225 mlAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Bahçenizde, balkonunuzda ya da iç mekânda yetiştirdiğiniz tüm bitkilerinize güçlü ve sağlıklı bir büyüme sağlayan tam ve dengeli bir bitki besin solüsyonudur. Zengin ve dengeli içeriği ile bitkinin hızlı gelişimini sağlar, bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.

AGROBİGEN ÇİMLER İÇİN GRANÜL GENEL BAKIM BİTKİ BESİNİ ( 20-10-10 + 7SO3)AGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Çimler için bitki besini içeriğindeki bitki besin maddeleri sayesinde çim alanlarınıza bitki gelişimin döneminde düzenli olarak uygulandığında çimlerinizin canlı,sağlıklı ,sık ve yeşil olmasını sağlar.

AGROBİGEN Genel Kullanım İçin Bİtki Besini 750 mlAGROBİGEN
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Balkonunuzda ya da iç mekanda yetiştirdiğiniz çiçekli-çiçeksiz tüm bitkilerinize güçlü, sağlıklı, bir büyüme ve uzun çiçeklenme dönemi sağlayan tam ve dengeli bir bitki besinidir. Zengin ve dengeli içeriği bitkinin gelişimini sağlar, bitkinin hastalıklara karşı direncini arttırır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • AGROBİGEN ARAŞ. VE GELİŞ. TİC. LTD. ŞTİ.
  • ECOBİGEN GÜBRE TARIM GIDA TİC. SAN. LTD. ŞTİ.